6

Plany na okres wakacyjny

plany na okres wakacyjny

Witamy, serdecznie wszystkich użytkowników naszego serwisu. Dzisiaj będzie post informacyjny, chcielibyśmy przekazać Wam kilka cennych informacji. Z racji coraz to większej popularności naszego serwisu, pracujemy coraz ciężej – przez co prawie w ogóle nie mamy czasu na swoje przyjemności. Nawet niedziele są zajęte, ponieważ pracujemy praktycznie cały czas i życie towarzyskie od paru miesięcy to dla nas obce słowo. Zamierzamy teraz dalej pracować, jednak programy będą wychodziły radziej ze względu na to iż chcemy po prostu mieć również trochę czasu wolnego dla siebie. Śmiało, dalej możecie wysyłać propozycje programów na nasz mail [email protected], rozważymy każda propozycję.

Nowe programy

Przygotowaliśmy za to kilka programów, które w niedługim czasie zostaną wypuszczone i będą do Waszego użytku. Głównie tworzymy programu do gier, do których jest dużo próśb na nasz mail. Statystyki naszej strony rosną w niesamowitym tempie, ciężka praca popłaca i można to zauważyć w naszym przypadku.

Kontakt – propozycje

Podczas okresu wakacyjnego zrobimy również wspólny wyjazd, więc przez około tydzień nie będą wypuszczone programy. Ale bez obaw, będziemy mieli dostęp do internetu więc spokojnie będziemy mogli odpowiadać na wszystkie wasze wiadomości i podziękowania. Jeszcze chcielibyśmy przypomnieć, że jeżeli spodobało Ci się że nasze programy są perfekcyjne i działają bezbłędnie to poleć naszą strone innym swoim znajomym. To pomoże nam się rozwijać i dzięki temu będziemy mogli mieć lepsze warunki do pracy.

Stworzyliśmy już tyle dobrych programów, że możemy być z siebie dumni. Zamierzamy cały czas urozmaicać naszą stronę w nowe projekty. Pamiętajcie, że wakacje to okres w którym powinniście również ograniczyć rozgrywkę i zająć się spedzaniem czasu ze swoimi najbliższymi. Czasu nie kupisz, ani nie sprzedaż – wspomnienia zostają na zawsze. Dlatego życzymy Wam jak najbardziej udanych wakacji!

Premiery

A my w najbliższym czasie opublikujemy dla Was kilka nowych programów, nad którymi pracowaliśmy spory okres czasu. Oczekujcie bo warto! Pamiętaj, masz pytanie pisz na nasz mail lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

6 Comments

  1. pobrałem na fona i działa wszystko dziękuwa admini

  2. nom ja pobrałem na kompa i też mi śmiga zajebiście xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *